KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629039
nr 1562 9039
Oidentifierad konstnär. Signerad, HJ Andersson, Stilleben. Olja på duk, 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x55 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:00:00
9/9 19:11:39